0949 163 993

Po-Pá: 9-17 hod

TFY DT50300 Digitálny potravinový teplomer (-50 ~ 300°C)
Sleva

-43,0%

TFY DT50300 Digitálny potravinový teplomer (-50 ~ 300°C)

SKLADOM Teplomer Zobraziť viac

Naše cena s DPH:
6,88 €
Naše cena bez DPH:
5,69 €
ID tovaru:
256768
SKLADOM

Popis tovaru

Presne zmeria teplotu mäsa, nápojov, pokrmov, ale aj teplotu v miestnosti alebo v chladničke. Digitálny teplomer má tak široké využitie, ako len si budete priať. 
Meranie teploty pokrmov a nápojov je doménou novinky, ktorou je praktický digitálny teplomer. Presne a rýchlo zmeria teplotu všetkých druhov mäsa pri pečení, meria aj teplotu nápojov, vhodný je najmä pri zistení správnej teploty detských čajov, kašičiek či pyré. Jeho pomoc oceníte pri príprave omáčok alebo prevarovaniu mlieka. Skrátka, nech už budete chcieť zmerať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek, majte digitálny teplomer PRESTO pri ruke!

Použitie digitálnej novinky je veľmi jednoduché. Zo špičky teplomeru odoberiete ochranné puzdro a stlačením tlačidla ON / OFF ho zapnete. Druhým tlačidlom zvolíte merania v stupňoch Celzia alebo Fahrenheita, ihlicu teplomeru vložíte do tekutiny alebo zapichnete do pokrmu v jeho najsilnejšom mieste tak, aby špička ihlice bola čo najbližšie stredu pokrmu. Zotrvajte pár sekúnd, kým sa rastúca alebo klesajúca teplota na LCD displeji nezastaví. Je však veľmi dôležité, aby ste pokrm alebo tekutinu pred vlastným meraním odstavili z tepelného zdroja, prípadne vybrali z rúry!

Digitálny LCD teplomer na varenie 
Veľký rozsah merania 
Digitálny LCD displej, ľahké čítanie 
Bezpečnosť sonda, kryt s vreckom klip 
Širokú škálu aplikácií: BBQ, príprave potravín, potravinársky priemysel, chladenie, laboratórne, catering, etc.Digital LCD Thermometer varenie BBQ Senzorové Probe Popis: 
Opatrenia v ° C a ° F, sa pohybuje v rozmedzí od - 50 ° C až + 300 ° C 
Memoruje posledného merania 
LCD veľkosť: 22 x 9 mm 
Dĺžka: 18 cm (sonda dĺžka 11 cm) 
Napájanie: 1 x 1.5V LR44 tlačidla batérie 
Automatické vypnutie v 15 minútach 'nečinnosti

Alternatívne tovary

0949 163 993

Po-Pá: 9-17 hod

Naposledy navštívené